Adana VHO Tarafından ATMÜT (Acil Tıbbi Müdahale Timi Oluşturulmuştur)

Adana VHO Tarafından ATMÜT (Acil Tıbbi Müdahale Timi Oluşturulmuştur)

Adana Veteriner Hekimleri Odası Başkanlığımız tarafından, Adana’nın ilçelerinde (Kozan, İmamoğlu, Aladağ…) çıkan ve halen devam etmekte olan orman yangınlarında zarar gören sahipli, sahipsiz ve yaban hayvanlarına yönelik acil tıbbi müdahale ve ücretsiz tedavileri için Veteriner Hekimlerden oluşan ATMÜT (Acil Tıbbi Müdahale Timi)oluşturulmuştur.

İhtiyaç sahibi olan vatandaşlarımız hayvanlarını ücretsiz olarak tedavi ettirebileceklerdir. Sahipli, sahipsiz ve yaban hayvanlarını ücretsiz olarak tedavi ettirmek isteyenler Serbest Veteriner Hekim kliniklerini veya Adana Veteriner Hekimleri Odası Yönetim kurulu üyelerinden Veteriner Hekim Erhan AYNA (05422925880) Veteriner Hekim Üzeyir CAN (05325704489) a ulaşabilirler.

Yangına müdahale eden yangın söndürme ekiplerine ve ATMÜT te görev alan gönüllü meslektaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyoruz.

Yangında daha fazla can ve mal kaybı olmadan en kısa sürede sonlandırılmasını temenni ediyor, yangında zarar gören vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Adana VHO Yönetim Kurulu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM